На 14.05.2026 г. в ОУ „Добри Чинтулов“ г-жа Людмила Димова проведе първата методическа среща на тема „Позитивното мислене и управление на стреса в практиката на началния учител“.
По време на срещата бяха обсъдени основни подходи за създаване на позитивна учебна среда, техники за ефективно справяне със стреса и начини за поддържане на емоционалния баланс в ежедневната педагогическа дейност.
Участниците споделиха добри практики и идеи за повишаване на мотивацията, комуникацията и емоционалната устойчивост както на учителите, така и на учениците.
Срещата премина в дух на активна дискусия и постави основа за бъдещи съвместни инициативи и обмен на опит.
Публикувано на: 21.05.2026 г.