Изпратихме една незабравима учебна година – годината, в която нашите първокласници направиха своите първи стъпки в света на знанието. С много труд, старание и усмивки те успешно завършиха първи клас.
На тържеството присъства госпожа Калмукова – директор на нашето училище, която връчи на всяко дете удостоверение за завършен първи клас и малък подарък за спомен от този важен ден.
Поздравяваме всички ученици за постигнатите успехи и им пожелаваме весела, слънчева и изпълнена с незабравими приключения лятна ваканция!
🌞 Весела ваканция, мили деца! Очакваме ви отново през есента – пораснали, усмихнати и готови за нови знания!
Публикувано на: 02.06.2026 г.