Меню
Трудът на учениците, участвали в кампанията на Института по български език “ Проф. Любомир Андрейчин” при БАН за най-добра диктовка беше възнаграден днес с благодарствена грамота и свидетелство за участие.
Публикувано на: 05.06.2026 г.