Ученици от 4.А и 4.Е клас взеха участие в конкурса „Удивителната Вселена“, организиран от Астрономическа обсерватория и планетариум – Ямбол. С много въображение, творчество и интерес към тайните на Космоса те представиха свои рисунки, вдъхновени от необятната красота на Вселената.
Всички участници бяха отличени с грамоти за своето старание и достойно представяне. Особено се гордеем с Лора Николова от 4.А клас, която спечели второ място със своята впечатляваща творба.
Поздравяваме всички ученици за тяхната активност, талант и любознателност! Пожелаваме им още много успехи и вдъхновение за бъдещи творчески изяви.
Публикувано на: 30.05.2026 г.