На 24 май отбелязваме Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост.Последното предизвикателство пред първокласниците за тази учебна година. Децата с помощта на класните ръководители и учители ЦОУД изработиха работен лист и с много старание направиха краснопис на стихотворението на Стоян Михайловски-„Кирил и Методий“ .
Да продължаваме да носим българското слово в сърцето си – с гордост,
с любов и с отговорност към бъдещето.
Честит празник!
Публикувано на: 21.05.2026 г.