На 24. май честваме Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност.
Учениците от трети клас взеха активно участие в беседата за това колко е важно да се отбелязват и почитат празниците с национална значимост. Те изработиха постери, оцветяваха и рисуваха образите на Св. Св. Кирил и Методий.
Честит празник!
Публикувано на: 21.05.2026 г.