Учениците от 2.а клас с класен ръководител Христина Ковачева участваха в конкурс за рисунка, организиран от Астрономическа обсерватория и планетариум, гр. Ямбол.
Анастасия Рожко спечели второ място в категория "Рисунка" в първа възрастова група I - IV клас и получи грамота и награда.
Всички ученици от 2.а клас, участвали в конкурса, получиха грамоти за участие и награди.
Публикувано на: 29.05.2026 г.